Badland

Badland to atmosferyczna platformówka, której akcja rozgrywa się w przepięknym lesie pełnym różnych mieszkańców, drzew i kwiatów. Choć las wydaje się być z pięknej baśni, coś jest w nim strasznie złe. Gracz kontroluje jednego z mieszkańców lasu, aby dowiedzieć się, co się dzieje i odkrywa zadziwiającą liczbę pomysłowych pułapek i przeszkód na drodze…

Cut the Rope Time Travel

Dołącz Om Nom, który wybrał się w podróż w czasie, aby nakarmić swoich przodków cukierkami. Cut the Rope Time Travel to zupełnie nowa przygoda wypełniona podróżami w czasie oraz mnóstwem cukierków! Róż głową aby zebrać wszystkie cukierki. Musisz przecinać liny w taki sposób, aby trafiły do ust Om Nom…

Hop Hop Zwierzątka – Jelonek

Hop Hop Zwierzątka – Jelonek to gra zręcznościowa, w której wcielamy się w niezwykle skocznego małego zwierzaka. Sprawdź swoją zwinność i pomóż mu zebrać jak najwięcej owoców, pieniążków oraz dotrzyj z nim jak najwyżej. Po drodze jednak czekają na Ciebie przeszkody, który musisz omijać.

Dziewczyna i koń – ubieranka

Przygotuj dziewczynkę do jazdy konnej. Dobierz jej najbardziej odpowiedni strój. Dobierz kolor spodni i bluzki oraz wszystkich niezbędnych dodatków jakie może na siebie założyć jockey.

W Głowie Się Nie Mieści – gry

Polska premiera animowanego filmu W Głowie Się Nie Mieści odbędzie się 1 lipca 2015 roku. Na podstawie tej animacji powstało wiele gier dla najmłodszych, które są dostępne już dziś. Kilka z nich można znaleźć tutaj: Gry W Głowie Się Nie Mieści. Są tu m.in. puzzle, kolorowanki i gry pamięciowe.
Jeśli podobają Wam się bohaterowie W Głowie Się Nie Mieści to koniecznie tam zajrzyjcie.